Během posledního školního měsíce jsme společně zvládli dočíst pohádkovou knihu a seznámili jsme se s „Človíčkem“, se kterým jsme zažili spoustu dobrodružství. Za celý školní rok jsme v naší družině přečetli 9 knížek pro děti a jsme na to náležitě pyšní! Zkusili jsme si poskládat papírové lodičky a vyráběli akvárium s rybičkami. Sice jenom z papíru, ale udělalo nám také radost. Největší červnovou akcí byl náš družinový výlet do Českého Krumlova. Sice nám propršel, ale užili jsme si a máme další společné zážitky. Teď už se těšíme, že si odpočineme a uvidíme se v příštím školním roce, kdy mezi námi přivítáme nové kamarády z první třídy. Hezké prázdniny!                                                                                                                                                  Petra Komžáková – vychovatelka ŠD