Florbalový turnaj v Horní Plané: Sportovní svátek plný emocí

Třídenní florbalový turnaj v Horní Plané se stal velkým úspěchem. Sportovní hala se otřásala v základech v rytmu fandění a napínavých zápasů. Děti si turnaj, na který se dlouho těšily, užily naplno.

Turnaj se stal novou tradicí, která má velký vliv na mladé sportovce. Florbal se pro mnohé z nich stal vášní a motivuje je k tréninku a snaze zlepšovat se.

Letošního turnaje se zúčastnilo rekordních 29 týmů! Ve středu se utkalo 12 týmů, ve čtvrtek 9 chlapeckých a v pátek 8 dívčích. Do Horní Plané zavítaly i školy z Křemže, Zubčic, čímž zdůraznily rostoucí zájem o florbal v regionu.

Výsledky turnaje:

1. stupeň:
  • Chlapci 4. a 5. třída: 1. Horní Planá, 2. Křemže, 3. Zubčice
  • Dívky 4. a 5. třída: 1. Volary, 2. Křemže, 3. Horní Planá

2.stupeň:

• Chlapci 6. a 7. třída: 1. Horní Planá, 2. Volary, 3. Frymburk
  • Dívky 6. a 7. třída: 1. Volary, 2. Horní Planá 6. třída, 3. Horní Planá 7. třída
  • Chlapci 8. a 9. třída: 1. Volary, 2. Horní Planá, 3. Frymburk
  • Dívky 8. a 9. třída: 1. Volary, 2. Horní Planá 9. ročník, 3. Linecká

Z výsledků je patrné, že i úroveň našich žáků jde nahoru a jsou rovnocennými soupeři jiných škol v regionu!!

Turnaj se konal za podpory sponzorů KYNUTÁ BUCHTA a nadace ČEZ JHC PR23/61920 EPP – projekt s názvem „PODPORA TALENTŮ NA LIPENSKU“, díky kterému se nám aktivitu daří udržet.

Florbalový turnaj v Horní Plané je skvělou událostí, která podporuje sportovní nadšení u dětí a mládeže. Díky zápalu pedagogického sboru a dalších organizátorů se turnaj stává tradicí, která bude v Horní Plané žít i nadále.

Za celou školu děkuji všem žákům, kteří se turnaje účastnili a fantastickým způsobem reprezentovali naši školu.

S díky Mgr. Michal Pernecký

učitel