Ahoj předškoláčci – školáčci
Asi už je Vám doma smutno, a tak si budeme společně hrát na školu. Však už víme jak to tam vypadá a paní učitelku známe. Rodiče Vám přichystají úkoly, které od nás dostanou ( počítání, psaní, kreslení ale i vyrábění ). Ukažte co jste se v Mateřské škole naučily a pracujte samostatně, i když mamka s taťkou mohou pomoci. Úkoly pečlivě schovávejte a až se zase sejdeme čeká na Vás opravdové vysvědčení a odměna.
Úkoly budou vždy zadány každé pondělí. Protože budou Velikonoce, určitě dokážete něco vyrobit nebo nakreslit obrázek (co se hodí k Velikonocům ). Vyfoťte a fotografie pošlete na školkový e – mail – skolkahp@seznam.cz.
Pokud se něco nepovede – nevadí vše se naučíte až se z Vás stanou opravdový školáci. Pracovat s námi mohou i ostatní kamarádi. Moc se těšíme. Ahoj p. učitelky z Mateřské školy.