Lyžařský kurz – první dny

První den

První den lyžařského kurzu proběhl v příjemném zimním počasí. Sluníčko svítilo a sníh byl krásně upravený. Děti se těšily na první lyžování a byly plné elánu.

Po převlečení se děti rozdělily do skupin podle úrovně a vyrazili jsme všichni na panoramatický oběd . Poté se šlo lyžovat! Začátečníci se naučili základy jízdy na lyžích, pokročilí se věnovali pokročilejším technikám.

K večeru byly děti unavené, ale šťastné, nicméně večerka po 9 hodině prospěla všem 🤭.

Druhý den

Ráno se děti probudily do bílého světa. Chumelí! To však jejich náladu nezkazilo.

Instruktoři dětem ukázali, jak se lyžuje v sněhové vánici. Bylo to trochu náročnější, ale děti se rychle naučily, jak se v těchto podmínkách chovat.

Během dne se děti sice trochu promáčely, ale to jim nevadilo. Lyžování si užily i přes dnešní nepříznivé počasí.

Závěr

První dva dny lyžařského kurzu byly úspěšné. Děti se naučily základy jízdy na lyžích a pokročilé se zlepšily v technikách.

Lyžařský kurz pokračuje i v dalších dnech. Děti se těší na nové zážitky a další učení. Dnes nás čeká diskotéka a hry 😃.