Letos je hodně věcí jinak a nemůžeme dělat některé věci, které máme rádi. Je tu, ale něco na co se přece můžeme všichni opět těšit, co nám přinese radost, trošku štěstí a hlavně společný čas s těmi, které máme rádi. A to jsou vánoce. K nám do školky přišly trošku dřív, ale se vším všudy. Vyráběli jsme cukroví, taky jsme ho mlsali, zazpívali jsme si naše oblíbené koledy a samozřejmě k nám zavítal někdo, kdo nám nechal moc hezké dárečky pod stromečkem. Přejeme i všem ostatním ať jim Vánoce přinesou tolik radosti a hezkých vzpomínek kolik potřebují.   Veselé Vánoce a mnoho štěstí do nového roku.

Na fotky se můžete podívat   ZDE.

Zvukový záznam našich besídek si můžete poslechnout ZDE, nebo si můžete video stáhnout na těchto odkazech:

Představení Žabičky,     Představení Motýlci č.1,     Představení Motýlci č.2