Tým složený ze žáků 4. a 5. ročníku se pod vedením učitele Michala Perneckého umístil na skvělém 6. místě ze 12 nejlepších škol v kraji.

Výjimečný výkon útočné formace

Zvláštní pochvalu si zaslouží útočníci Jan Roubal a Ladislav Valenta, kteří se stali tahouny celého týmu. Díky jejich skvělé spolupráci a individuálním dovednostem se jim podařilo vstřelit většinu gólů během turnaje.

Klíčová role všech hráčů

Ostatní členové týmu – Vlastimil Smutek, Denis Demeter, Emil Karoly, Hubert Šlechta, Tomáš Preněk a Jakub Veverica – taktéž přispěli k nemalé míře k celkovému úspěchu. Každý z nich předvedl jedinečné herní vlastnosti a nezdolnou bojovnost, která pomohla družstvu zvládat náročné zápasy. Týmová práce a vzájemná podpora mezi hráči byly příkladem pravého sportovního ducha.

Smolné remízy a světlá budoucnost

I když kluci bojovali o medaile a prokázali výjimečný talent a houževnatost, ve dvou klíčových zápasech se jim bohužel podařilo pouze remizovat, což je připravilo o šanci na stupně vítězů. I přesto lze tyto zkušenosti hodnotit jako neocenitelné a s jistotou můžeme říci, že naše mladé florbalové talenty čeká slibná budoucnost.

Poděkování za skvělou reprezentaci

Na závěr bych rád vyjádřil hlubokou vděčnost a hrdost všem zúčastněným. Vaše úsilí, odhodlání a sportovní výkony jsou velkou chloubou naší školy. Děkuji vám, Janovi, Ladislavovi, Vlastimilu, Denisovi, Emilovi, Hubertovi, Tomáši a Jakubovi za vaši tvrdou práci a za to, že jste reprezentovali Základní školu Horní Planá s takovou ctí a excelencí.

Celá akce však byla možná díky nadaci ČEZ  JHC PR23/61920 EPP – projekt s názvem „PODPORA TALENTŮ NA LIPENSKU“, díky kterému jsme mohli využít prostředky na dopravu.

S úctou,

Michal Pernecký, učitel