Výlet 3. třídy.

Ve čtvrtek 18. 6. se žáci vydali do Českého Krumlova. Vystoupili na autobusovém nádraží. Po cestě se kochali pohledy na Český Krumlov. Svačina na náměstí jim dodala energii a hurá do Zrcadlového bludiště. Poté odpočívali nebo sportovali na dětském hřišti. Procházkou po uličkách Krumlova došli do Pohádkového domu. Tam se i trochu báli. Po nákupu suvenýrů se vydali zpět na autobusové nádraží. Cestou zpět si vyprávěli zážitky.

Lenka Jandová