Vážení čtenáři,
dnes bych rád pokračoval informacemi o našem sportovním tažení a představil vám úžasný turnaj ve florbale, který se konal nedávno. Mluvím o celorepublikovém turnaji ČEPS CUP pro žáky třetí až páté třídy! To byla paráda!
Nejprve se podíváme na turnaj chlapců, který se konal 6. prosince 2023 v Kaplici. Naši chlapci ve složení Denis Demeter, Emil Károly, Ladislav Valenta, Jan Roubal, Vlastimil Smutek a Tomáš Preněk si odnesli první místo v okrese! Ale to ještě není všechno! Postoupili také do krajského kola, které se bude konat v lednu. A víte, co je na tom nejlepší? Porazili všechny týmy a ani jednou neztratili ani bod! To je přece úspěch!
Ale nezapomeňme také na turnaj dívek, který se konal 13. prosince 2023 opět v Kaplici. Tady to bylo trochu složitější. Děvčata totiž musela bojovat v oslabeném složení kvůli nemoci. Ale i přesto se jim dařilo. Nakonec si dokázala vybojovat třetí místo. Bravo! Tým dívek tvořily hráčky Absolonová Bela, Panušová Adéla, Kuřová Anna, Kvasničková Lucie a brankářka Šubová Nela. A musím vám říct jednu věc – Bela Absolonová je opravdová bojovnice! Dohrála totiž zápas i s pohmožděnou rukou a svými góly přispěla k vítězství 8:0 proti ZŠ Linecké. To je odhodlání!
Takže gratuluji oběma týmům ke skvělým výkonům na turnaji ČEPS CUP. Ať se daří i v krajském kole!
Mgr. Michal Pernecký