V pátek 22. 4. 2022 jsme jeli vlakem do Stožce na výlet. Vystupovali jsme v Černém Kříži a odtamtud jsme šli pěšky. U informačního střediska jsme si mohli dát svačinu, někteří jí snědli už po cestě 🙂 a pak nás čekala různá stanoviště s úkoly, které jsme plnili ve skupinkách. Za každé stanoviště jsme dostávali razítka do pracovního listu (někdo i na ruku). Líbili se nám vodní živočichové (byli roztomilí), největší sranda byla u stanoviště „hovniválova kulička“, tady jsme museli velkou plastovou kuličku přemístit do cíle pozadu, pomocí nohou jako hovnivál. Některá stanoviště nám moc nešla (třeba poslech), pak kdo měl hotová všechna stanoviště, dostal v cíli odměnu. Když jsme dokončili stanoviště všichni a protože byla zima, vydali jsme se zpátky do Černého Kříže na vlak. Tam jsme chvilku čekali a tak jsme hráli vybíjenou, fotbal a nebo si házeli létacím talířem. Po 12. hodině jsme se vrátili do Horní Plané. Výlet byl prima, jen nás mrzelo, že s námi nejela paní učitelka Zelenková.

Žáci 6.A a 6.B