Dne 28. listopadu 2023 se naše děvčata z 6. a 7. tříd zúčastnily florbalového turnaje v Kaplici, který přinesl vzrušující zápasy a skvělou sportovní atmosféru. Kluci se následně utkali v turnaji konaném 29. listopadu 2023. Zde je stručný přehled obou událostí.

Dívčí tým: Skvělý výkon a 6. místo

Naše odvážné dívky se postavily do boje na florbalovém turnaji v Kaplici. Celkem 9 týmů soupeřilo o vítězství, a přestože se naše hráčky umístily na 6. místě, odnesly si spoustu zkušeností a radosti ze hry. Jejich nasazení a týmová spolupráce nám naplnila srdce hrdostí. Věříme, že tyto zkušenosti ještě posílí jejich lásku k florbalu.

Chlapecký turnaj: Bojovnost kluků neskončila postupem

Chlapci našeho školního týmu měli před sebou náročný úkol, když se utkali s celkem 12 týmy. Turnaj probíhal ve dvou lokalitách: tělocvična ZŠ Školní Kaplice a haly na Bělidle ZŠ Školní v Českém Krumlově. I přes jejich bojovnost se jim bohužel nepodařilo postoupit ze skupiny. V závěrečném hodnocení byly tři týmy se stejným počtem 6 bodů, ale postoupily pouze dva na základě skóre. Naši kluci sice statečně bojovali, ale v této vyrovnané konkurenci bohužel postupujícími nebyli.

I přes výsledek věříme, že tato zkušenost bude pro naše hráče motivací a inspirací ke zdokonalení svých dovedností. Děkujeme všem trenérům za jejich odhodlanou práci a hráčům za to, že reprezentují naši školu s hrdostí. Těšíme se na další sportovní akce, které nám přinesou nové výzvy a radost ze společného sportování.

Mgr. Michal Pernecký