Po vítězství v okresním kole tohoto turnaje žáci Horní Plané reprezentovali Českokrumlovsko v Jihočeském kraji v krajském kole konaném 13. 5. v Písku. Ve dvou skupinách bojovalo celkem osm družstev. Všichni přijeli s větším počtem fotbalistů, aby mohli během zápasu střídat a hráči si mohli odpočinout. Naše škola měla pouze jednu základní šestku a tři hráče jako náhradníky, proto jsme střídali zcela výjimečně.

Přesto jsme s většinou týmů sehráli rovnocenné zápasy, některé skončily naším vítězstvím, jiné prohrou. Důležitým momentem byl okamžik, kdy rozhodčí soupeři neodpískal ruku hráče ve vlastní brance, a nekopali jsme penaltu.

Celkové šesté místo proto není neúspěchem. Děkuji všem hráčům za jejich bojovnost a snahu, Marku Šárovi a Teodoru Tomanovi za trenérské vedení družstva, TJ Smrčina za zapůjčení dresů.

H. Bürgerová