V týdnu od 20. do 24. ledna se konal náš lyžařský výcvik. V pondělí jsme přijeli autobusem do Frymburka. Čekal nás tam perfektně zasněžený kopec, což je při letošní zimě skoro zázrak. Byli jsme rozděleni do tří skupin podle toho, jak už jsme uměli lyžovat. Pan učitel Černý si vzal na starost ty nejzkušenější a paní učitelka Bürgerová pilovala oblouky s mírně pokročilými.  Instruktorka Míša se věnovala těm, kteří stáli         na lyžích úplně poprvé.

Ve středu jsme si výcvik zpestřili návštěvou bazénu a v pátek se konaly závody. Bylo fajn, že po týdenním kurzu byl každý z nás schopen se jich zúčastnit a sjet vytyčenou trasu bez zranění. Nejlépe se samozřejmě vedlo těm, kteří už se lyžování věnují delší dobu, ale i úplní začátečníci podali velmi slušné výkony.

Velké poděkování patří paní učitelce Bürgerové, která si ví rady v každé situaci.

Lyžaři ze 7. třídy

Fotogalerie zde