V pondělí 6. 9. 2021 jsme se vydali se třídami na seznamovací kurz – MOSTY. Tentokrát jsme se vyrazili k rybníku Olšina na LDT pod Květušínem, kde probíhaly seznamovací aktivity. Žáci se poznávali s nově příchozími i s učiteli, kteří je budou na druhém stupni učit. Večer jsme si opekli špekáčky a zpívali jsme s kytarou písničky. Druhý den jsme se vydali na Naučnou stezku Olšina a po jejím zdolání nás čekal oběd v restauraci. V půl druhé jsme nasedli na vlak a vydali se domů, všichni zdraví a v pořádku s dobrou náladou.

Reakce žáků:

„Na oběd jsme dostali teplou polívku, teplý řízek s teplou kaší za neznámou cenu. Kapesné bylo asi jenom na okrasu. 🤷‍♀️ Jinak tam byla sranda a moc se nám tam líbilo.“

„Když jsme konečně došli do restaurace, tak jsem málem umřela 😀 Jídlo ale bylo výborné.“

„Líbilo se nám vyrábění třídních maskotů, Pepi a Karlíka.“

Třídy 6.A a 6.B

třídní učitelky Monika Košařová a Jana Zelenková