První dubnový čtvrtek se vydalo naše vítězné družstvo z místního kola ve složení Anežka Jungvirtová, Markéta Šeligová a Alena Zupková do Písku, aby se zúčastnilo regionálního kola. V tomto kole sice dívky soutěžily opět ve své mladší kategorii, ale musely projít stejnými úlohami, jaké čekaly i na kategorii starších (středoškoláků)! Během přestávky, kdy organizátoři vyhodnocovali výsledky, byly opět k vidění ukázky kynologického a sokolnického kroužku Střední lesnické školy B. Schwarzenberga, která soutěž hostila. I naše účastnice si tak mohly například vyzkoušet přílet káněte Harrisova na ruku. Děvčata se úkolu zhostila se ctí a odvezla si kromě 4. místa hlavně hromadu zkušeností, které třeba zužitkují v dalších ročnících soutěže. Za účast a reprezentaci školy všem třem žákyním moc děkuji.

M. Špaková