V termínu od 27. do 29. května se žáci 6. a 7. ročníku spolu s žáky 4. a 9. ročníku vydali na sportovně turistický pobyt do Bavorova. Cesta vlakem z Horní Plané byla rychlá a příjemná a všichni jsme se už brzy se ocitli v kempu, kde se nacházely už ozkoušené chatky, beachvolejbalový kurt, koupaliště a pingpongový stůl.

Počasí  první den přálo a tak si děti užívaly hry, koupání a sportovní aktivity. Večer jsme zpestřili opékáním špekáčků a hrou na schovávanou za soumraku.

Úterý bohužel přineslo déšť a tak se program musel mírně upravit. Žáci navštívili krokodýlí zoo v Protivíně, kde se dozvěděli mnoho zajímavostí o těchto fascinujících plazech. I přes nepříznivé počasí si děti výlet užily a odnesly si z něj mnoho zážitků.

Sportovně turistický pobyt v Bavorově byl pro všechny zúčastněné skvělým zážitkem. Děti si užily krásné prostředí, hry, sportovní aktivity a čas strávený s kamarády.

Zde je několik fotografií z pobytu:

Děkujeme všem, kteří se na organizaci pobytu podíleli!