Od začátku prosince probíhal na naší škole turnaj ve stolním tenisu.

Nejdříve hráli nejmladší žáci – čtvrťáci a páťáci. Jednotlivé zápasy byly velmi napínavé.
Bylo vidět, že někteří si hru vyzkoušeli poprvé, někteří měli větší zkušenosti, všichni však bojovali s maximálním nasazením. Mezi dívkami se nejlépe umístily Mária Absolonová, Nela Mrázková a Lucie Šimová, mezi chlapci Adam Magát, Samuel Prášek a Damián Mareš.

I druhá skupina měla velké početní zastoupení, hlavně u chlapců. Hráči byli už rozehraní, některé zápasy byly vyrovnané a výsledky velmi těsné. Na stupně vítězů nejvýše vystoupil Teodor Toman, dále Jan Říha a Ondřej Hrubý. Dívky se umístily v tomto pořadí – Kateřina Vedlová, Ema Škáchová a Markéta Holubová.

V nejstarší kategorii se utkali pouze tři deváťáci, ostatní neměli zájem. Ve vzájemném souboji zvítězil Vít Kováč, druhé místo obsadil Maxim Heřmanský a třetí Josef Herrman.

Děkuji všem hráčům za snahu i bojovnost a J. Herrmanovi, J. Říhovi a T. Tomanovi za rozhodování celého turnaje.