Druhý adventní týden se stal posledním letošním setkáním osmáků s obyvateli Domova důchodců v Horní Plané. Jednalo se již o desátou schůzku a nutno říci, že asi tu nejkrásnější. Vždyť i samotný předvánoční čas k takovému potkávání je nevhodnější dobou.

Nejprve žáci z nejrůznějších přírodních materiálů  tvořili spolu s obyvateli domova rozličné vánoční dekorace, ozdoby a pekli vánoční cukroví. Zde je nutné poděkovat paní Heřmánkové z Vojenských lesů ČR, která zajistila nepřeberné množství voňavého přírodního materiálu.

Osmáci se na návštěvu připravovali od konce listopadu. Zhotovili nejrůznější vánoční dárky, které dědečkům a babičkám předali u slavnostně vyzdobeného stromečku.

Spolupráce bude pokračovat i v roce 2020 a všichni se na společné zážitky moc těšíme.

Ivo Černý

Foto zde  https://zshp19.rajce.idnes.cz/Vanocni_tvoreni_v_Domove_duchodcu_v_Horni_Plane/