Z důvodu zamezení epidemiologického šíření onemocnění COVID – 19 bude od středy 11. 3. 2020 uzavřena základní škola, školní družina a školní jídelna. Zároveň se ruší všechny kroužky. Děti i ostatní strávníci si v době uzavření školní jídelny nemusí odhlašovat obědy. Odhlásí se automaticky.

Toto mimořádné opatření platí do odvolání.
Mateřská škola je v provozu.

Rodiče žáků mladší 10 let (to je v den svých 10. narozenin už nesplňuje podmínku nároku na dávku) mohou uplatnit ošetřovné. Potvrzení vydáváme elektronicky. Pro informace volejte 380 738 121 nebo 775 868 150.

Nové informace k této situaci budeme sdělovat průběžně. Sledujte, prosím, webové stránky školy.
Mgr. Eva Dlouhá, ředitelka ZŠ a MŠ Horní Planá

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR

Žádost o ošetřovné do 10 let

Karanténa a ošetřovné