Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda České republiky přijala krizové opatření, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy na základním vzdělávání v základní škole. Žáci těchto ročníku přecházejí od 1. 3. 2021 na distanční způsob vzdělávání. Ostatní ročníky pokračují v distanční výuce.

Zadávání domácí práce sledujte, prosím, v E. žákovské nebo týdenních plánech zveřejňovaných na webových stránkách školy. Pro on-line komunikaci s třídní učitelkou využijte každodenní konzultace, do kterých se přihlásíte prostřednictvím MS Teams:

• pro 1. třídu v době 9:00 – 9:30
  • pro 2. třídu v době 9:30 – 10:00

Informace o čerpání ošetřovného naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Školní jídelna bude v období  1. 3. – 21. 3. 2021 pro všechny strávníky uzavřena.

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem do dalšího období mnoho sil.

Mgr. Jana Klímová, zástupkyně ředitelky školy